Pronájem obytných vozů

Obytné vozy

GEBAUER GEMI SE - kontakt

Sídlo:

Sokolovská 84/366
Praha Karlín
186 00 Praha 8

Provozovna:

Žerotínova 91, 787 01 Šumperk
Mob.: 776 016 649
Tel./fax: 583 224 843
Email: info@pronajemobytnychvozu.cz
www.pronajemobytnychvozu.cz

Obytné vozy

Půjčovna obytných aut

Půjčovna karavanů

Weblogo

Často kladené dotazy

Přebrání či vrácení vozidla

Obytný vůz je od nás vždy čistý  a zkontrolovaný po posledním nájemci. Obytný vůz si převezmete na  adrese GEBAUER GEMI SE , provozovna Žerotínova 91,Šumperk, 787 01, nebo po dohodě Vám jej přistavíme na předem domluvené místo za předem sjednaný poplatek. Při převzetí vás poučíme jak vozidlo správně používat cca 45min. Při předání je nutné předložit platný občanský a řidičský průkaz. Vůz lze převzít nejdříve v 6 hod. ráno a vrací do 16 hod odpoledne nebo po dohodě i jinak. Při vrácení vozu se provádí kontrola stavu vozidla.

Spotřebiče ve voze

Lednice funguje na plyn, při zapojení do sítě, nebo při jízdě na auto baterii . Lednice je vybavena i mrazícím boxem. Lednice více chladí když jste připojeni do sitě. Vařič funguje jen na plyn, je nutné mít sebou zápalky či zapalovač. Vařič má tři plotýnky. Topení , klimatizace a ohřev vody funguje na plyn, nebo při zapojení do sítě. TV a DVD funguje neustále. Naše obytné vozy jsou vybaveny solárními články,které během dne a to i v případě zatažené oblohy neustále dobýjejí baterii v obytné nástavbě to znamená ,že nemusíte být připojeni k eletrické síti nebo baterii dobýjet  jízdou.

Co si vzít s sebou?

Náš obytný vůz je kompletně  vybaven  kuchyňskými potřebami,ale samozřejmě si můžete vzít i své vybavení.Postele jsou povlečeny čistým prostěradlem, ale bez přikrývek a polštářů!
Vše potřebné máte ve voze, takže vám zbývá si vzít pouze nějaké DVD pro zpestření večera, dobrou náladu a můžete vyrazit!

Co je zakázáno při jízdě?

Vozy jsou vybaveny bezpečnostním pásem, tedy při jízdě všichni cestující sedí připoutáni na sedadlech. Je zakázáno chodit za jízdy po voze, nebo odpočívat na posteli. Před jízdou je nutno z bezpečnostních důvodů zavřít plynovou láhev. Všechna boční a střešní okna musí být úplně zavřena a zajištěna.

Kde a jak nocovat?

Nocování na osamocených místech nedoporučujeme! Mohou vás překvapit nezvaní hosté. Doporučujeme kempy nebo místa jako parkoviště někde na veřejnosti. Na dálnici je dobré zůstat na čerpacích stanicích, ale pouze jen jednu noc, pak musíte pokračovat dále.

Plyn, elektřina a voda

Ve voze naleznete dvě plné plynové lahve s čistým propanem, jedna z nich už je napojená do okruhu. Ve voze jsou dvě baterie, jedna je klasická auto baterie a druhá je pro obytnou část vozu, ta se dá dobíjet kabelem do sítě. Vůz lze mít také připojen do sítě kabelem. Ve voze je 100 L nádrž vody pro umývání a sprchování, splachování WC a na mytí nádobí ve dřezu. Pro dočerpání vody je ve voze hadice.

Domácí zvířata

Pozor! Mnoho kempů v Evropě neakceptují psy a ani  jiná zvířata, vše je si potřeba předem zjistit. Pes ve voze není zakázán po dohodě s majitelem, ale při vrácení vozu bude provedena pečlivější kontrola (psí chlupy, atd.).